Open navigation

Kişiye Özel Stil Danışmanlığı

Dominiforte olarak geçici modanın esiri olmadan size özel tarzı belirlemede yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken ölçü, oran, anatomi, ten renginizi dikkate alıp, bütün bu özellikleri kullanım alanları ve yaşam tarzınızla bütünleştirerek sizin için en ideal kalıp, yaka, manşet, kumaş ve desenleri öneriyoruz. Bunun yanında sizin için uygun olan desenleri beraber kullanmanız için tavsiyelerde bulunuyoruz.

Bireysel Gardrop Danışmanlığı

Değişmeyen erkek modasına bağlı olarak sizin tüm özelliklerinize uygun, gardırobunuzda bulundurmanız gereken takım, ceket, pantolon, gömlek, kravat, mendil için kumaş ve desenleri belirliyor ve bu öğeleri oluşturma da size yardımcı oluyoruz.

Smokin Kullanım Desteği

Özellikle düğün günlerinde damat adaylarının yanında olup, kendilerinin smokinini doğru şekilde kullanımlarına destek veriyoruz. Smokinin ve smokin gömleğinin son ütüsü tamamlandıktan sonra giysileri düğün mekanına ulaştırıyoruz. Stil danışmanlarımız damatlara giyim hazırlıklarında yardımcı olurken, kişinin kuşağının doğru konumlandırılması, papyonunun doğru bağlanması, mendilinin cebe yerleştirilmesi, yaka çiçeğinin iliştirilmesi tarzı detaylarda da farklılık yaratabiliyorlar.

İş Seyahat Çantanızı Biz Hazırlıyoruz

Dominiforte seyahat öncesinde sizi ziyaret edip iş seyahatiniz veya tatiliniz süresince giyebileceğiniz kombinleri oluşturuyor. Özellilkle kısa seyahatler için her güne farklı giysi almak, oldukça ağır bir valiz ile sonuçlanıyor ve genelde valize konulan giysilerin tamamı giyilmiyor. Dominiforte stil danışmanlarının önerileri, doğru giysilerin farklı şekillerde kombinlenmesiyle daha az parça giysi ile daha şık olmanın anahtarını veriyor.

Kumaş Tedarikçilerimiz

1800'lerin başında dokuma kumaş ticaretiyle tekstil sektörüne giren marka altı jenerasyonun deneyimini taşıyan bir aile şirketi olarak yüksek kalite yaşam tarzına yönelik kumaş üretimi yapmaktadır. El işçiliğine ve kaliteye önem veren Loro Piana. özellikle kaşmir kumaş kalitesi konusunda dünya liderlerinden biri. Loro Piana markalı bir kumaş seçerek size özel dikilmiş takım elbisenizin prestijini Dominiforte ile yaşayabilirsiniz.
Dormeuil, 1842 yılında İngiliz kumaşlarını Fransa'ya sunmak amacıyla kurulmuş olan bir ticaret firması iken işlerini büyüterek dünya markalarına yüksek kalite kumaş tedarik etmeye başlıyor. Kumaş üretiminin yanında kendi hazır giyim koleksiyonunu da hazırlayan Dormeuil markası günümüzün en prestijli kumaş üreticilerinden biri. Dormeuil marka bir kumaş seçerek size özel dikilecek Dominiforte takımınızın keyfine varın.
Bir italyan markesı olan Carnet elli yıldır dünyanın lider kumaş üretici firmalarından biridir. 2010 yılında aile şirketi olan Ratti S.p.A ile Marzotta grup bünyesine katılmıştır. Bu yenilikle birlikte geniş ürün yelpazesini dahada zenginleştirmiş. 1200 çeşitin üzerinde bir ürün aralığına sahiptir. Günümüzde 53 ülkeye dağıtım yapmaktadır .Bu zengin ve etkili ulaşım ağı Carnet’in dünyanın en iyilerinin arasında yerine almasına yardım eden önemli basamaklardan biridir.
Bir aile şirketi olarak , Ermenegildo Zegna 19. yüzyılın ikinci yarısına kadar dayanmaktadır. Hikayeleri 19. yy’ın ikinci yarısında Angelo Zegna ile başlıyor. Angelo, 10 çocuklu bir ailenin en küçüğü. Saat imalatçısı olarak işe başlıyor. Sonrasında 4 atölye ile yün kumaş üretimine giriyor. Asıl işi yaratan, yani bir aile şirketinin temellerini atan ise Ermenegildo Zegna oluyor. 18 yaşında genç bir girişimci olarak işe başlıyor. 1910’da Milano yakınlarındaki Biella Alpleri eteğindeki Trivero’da ilk fabrikayı kuruyor ve burada kendi deyimiyle dünyanın en güzel kumaşlarını üretiyor. Ermenegildo Zegna evrensel bir vizyonla önce Amerika’ya açılıyor. Ardından Zegna’nın ihracatı 40 ülkeye ulaşıyor. 1960’ların ortalarında Aldo ve Angelo üçüncü kuşak olarak işi devralıyor. 1968’de Novara’daki fabrikayı açıyorlar. Ardından İspanya ve İsviçre başta olmak üzere dünyaya açılımı hızlandırıyorlar.
1971’den bu yana faaliyet gösteren Türk tekstil markası Söktaş, Aydın'daki fabrikasında ürettiği kumaşları dünyanın önde gelen firmalarına ürünlerini ihrac etmektedir. Üretiminin tamamına yakınını ihraç eden Söktaş. kalitesi dünyaca ünlü bir tekstil firmasıdır. Söktaş kumaşlarından birini seçerek kaliteli bir Dominiforte deneyimine sahip olabilirsiniz.
Merkezi İtalya'nın Strona kentinde bulunan lüks kumaş üreticisi Fratelli Tallia di Delfino 1903 yılında kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana yünlü. kaşmir ve diğer Uiks kumaştan ham maddeden üreterek maskülen şıklığı temsil eden, dünya çapında tanınan bir markaya dönüşmüştür. Seçtiğiniz bir Delfino kumaşla sadece size özel bir Dominiforte takım elbiseye sahip olabilirsiniz.
1664 yılından bu yana İtalyan tekstil sektörünün öncülerinden olan Vitale Barberis Canonico markası bugün İtalya'nın en çok üretim yapan yüksek kalite kumaş üreticisi. Aile şirketi olarak devam eden firma, dünyada en çok tercih edilenlerden biri. Kaliteye verdikleri değerle ve jenerasyonların bilgi birikimiyle tanınan Vitale Barberis markasından bir kumaş seçerek Dominiforte is deneyimini yaşayabilirsiniz.