Open navigation

Gömlek

Dominiforte gömleği tamamen size özel ve vücut ölçülerinize uygun olarak üretilmektedir. Ölçüleriniz belirlendikten sonra size özel kalıbınız çıkarılır ve prova gömleğiniz ile sizin onayınız alınır. Sipariş gömleklerinizin dikiminde İngiliz "tek iğne" dikiş tekniği kullanılır ve dikim bir santimetrede dokuz iğne batımı ile oluşturulan üst kalitede gerçekleştirilir. Yakanızın uzun süre muntazam kalması ve kullanım sonrası bakım işlemlerinden olumsuz etkilenmemesi için, yaka kuşağı "ters kuşaklama" yöntemi ile yapılandırılır. Kullanım alanınızın ve kullanım alışkanlıklarınızın gereklilikleri doğrultusunda gömleğinizin yaka, manşet ve göğüs içi yapılandırmaları üç farklı sertlikten oluşan ve yıkama, ütüleme gibi kullanım sonrası bakım işlemlerinden olumsuz yönde etkilenmeyen birinci sınıf tela kullanımı ile gerçekleştirilir. Kumaş koleksiyonumuz, her sezon yenilenen, dünyanın en üst düzey kumaş üreticilerinin Mısır, Amerikan ve Sea Island pamuklu kumaşlarından oluşur. Şehir gömlekleri sedef, spor gömlekleriniz boynuz ya da korozo düğmeler ile zenginleştirilir. Bütün bu özelliklerle gömleğinizin vücut ölçülerinize uygun, daha dayanıklı, doğal, rahat, konforlu ve şık hale gelmesi sağlanılır.

Takım Elbise

Dominiforte takım elbisesi tamamen size özel,vücut ölçünüze ve anatominize uygun olarak “el işçiliği” ile üretilir. Takım elbisesiniz sizin için en doğru oranların oluşturulması için metot yöntemi ile formülüze edilmektedir. 120’S ten 210’S kadar olan yünler, yabani ve taranmış devetüyü ve kaşmirler, çok değerli narin vikunalar nitelikli kumaş çeşidimizi oluşturur. Düğme ilikleri elde örülmüş, iç terzi cepleri kumaştan yapılmış, yakası elde uygulanmış, klapaların üzeri elde işlenmiştir.Dominiforte elbisesinin rahatlık ve giyilebilirliği hazırlanış ve dikiş sırasındaki her işlemden sonra tekrarlanan ütüleme sayesinde elde edilmektedir. Son olarak kumaşa hafızasında ki son formu verebilmek için usta bir terzi tarafından ve elde en az iki saat süre ile ütülenir. Gerçek boynuz ucundan ya da sedeften yapılmış düğmeler ve de son teknoloji ile üretilmiş Japonya’nın ‘Cupro’ ham maddesinden astar kullanılır. Tüm bu özellikleri bir Dominiforte giysisini diğerlerinden daha seçkin, şık, rahat ve gerçekten beden ölçülerine uygun yapar. Kol ve beden provalarının birer hafta arayla uygulandığı takım elbiseniz siparişinizden 3 hafta sonra size özel askı ve kılıfında teslime hazır olacaktır.

Smokin

Dominiforte smokini sizi en özel günlerinizde farklılaştırmak üzere hazırlanmaktadır. Smokin ceket ve pantolonlarına en uygun yün ve tiftik karışımlı İtalyan veya İngiliz kumaş modellerini farklı saten veya grogren kumaşlarla zenginleştirirken yine aynı kumaşlardan size özel papyon ve kuşak modellerimizi de sunmaktayız. İsterseniz smokininizi size özel üretilecek rugan ayakkabı modellerimizle tamamlayabiliriz. Smokininiz aynı takım elbisede olduğu gibi vücut ölçülerinize uygun olarak, tamamen el işçiliği ve de anatominize en uygun şekilde sizin için 3 hafta içinde hazırlanmaktadır.

Palto

Dominiforte paltoları tamamen size özel,vücut ölçünüze ve anatominize uygun olarak “el işçiliği” ile üretilir. Paltonuz sizin için en doğru oranların oluşturulması için metot yöntemi ile formülüze edilmektedir. Paltolarımız yün, alpaca ve kaşmirlerden üretilmektedir. Düğme ilikleri elde örülmüş, iç terzi cepleri kumaştan yapılmış, yakası elde uygulanmış, klapaların üzeri elde işlenmiştir.Dominiforte elbisesinin rahatlık ve giyilebilirliği hazırlanış ve dikiş sırasındaki her işlemden sonra tekrarlanan ütüleme sayesinde elde edilmektedir. Son olarak kumaşa hafızasında ki son formu verebilmek için usta bir terzi tarafından ve elde en az iki saat süre ile ütülenir. Gerçek boynuz ucundan,sedeften ve kemikten yapılmış düğmeler kullanılır. Tüm bu özellikleri bir Dominiforte giysisini diğerlerinden daha seçkin, şık, rahat ve gerçekten beden ölçülerine uygun yapar. Kol ve beden provalarının birer hafta arayla uygulandığı paltolar siparişinizden 3 hafta sonra size özel askı ve kılıfında teslime hazır olacaktır.

Ayakkabı

Dominiforte ayakkabısı ayak ölçünüz en ince detayına kadar belirlendikten sonra seçilen model ve de farklı İtalyan deri ve kösele hammaddeleri ile 2 hafta içinde sizin için üretilir. Türkiye’nin en usta ayakkabı ustalarının 80% el işçiliği ile sizin adınıza ürettiği ayakkabınız ile uzun yıllar rahatınızdan ödün vermeden şıklığınızı koruyabilirsiniz. Her sezon yenilenen ayakkabı modellerimizin yanında sizin de belirleyeceğiniz özel modeller ile de çalışabilmekteyiz.